Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запоріжжі знову зросла кількість постраждалих і загиблих внаслідок ракетної атаки

У Запоріжжі знову зросла кількість постраждалих і загиблих внаслідок ракетної атаки

У Запоріжжі знову зросла кількість постраждалих і загиблих внаслідок ракетної атаки

Обстріл Запоріжжя 5 квітня

Згідно оновлених даних, у результаті атак по Запоріжжю загинули четверо людей, ще 20 – отримали поранення. 

Про це повідомив голова ЗОВА Іван Федоров

Ворог здійснив п’ять ракетних ударів по Запоріжжю о 15 годині, 05 квітня 2024 року. Три перші прилетіли в районі промислового обʼєкту в Запоріжжі. Після того як на місці почали працювати рятувальники і рятувальні служби – атакували знову двома ракетами.

Після атаки четверо постраждалих перебувають у тяжкому стані. Серед поранених двоє журналістів: телевізійного каналу 1+1 та інформаційного агенства Укрінформ.

По даним міської ради, пошкоджено три багатоповерхівки та десять приватних будинків, а також торговельний заклад. Після обстрілу у Шевченківському районі обмежили рух транспорту.