Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Журналістка Ольга Звонарьова поранена внаслідок обстрілу у Запоріжжі

Журналістка Ольга Звонарьова поранена внаслідок обстрілу у Запоріжжі

Журналістка Ольга Звонарьова поранена внаслідок обстрілу у Запоріжжі

Журналістка Ольга Звонарьова

Журналістка Ольга Звонарьова отримала поранення внаслідок ворожого обстрілу у Запоріжжі. Російська армія вдарила трьома ракетами по Запоріжжю, а коли на місце приїхали медики, рятувальники та журналісти – вдарили ще двома ракетами по ним.

Інформацію про це повідомив 061, де працювала журналістка. Поранення отримала під час підготовки репортажу про наслідки атаки. Журналістка отримала поранення у ногу. Вона вже пройшла операцію і перебуває у лікарні.

Колеги журналістки відкрили збір на допомогу журналістці: https://send.monobank.ua/jar/8XU3Rtf3gt


Нагадаємо, сьогодні, 5 квітня, війська РФ вдарили трьома ракетами по Запоріжжю, невдовзі здійснили повторний удар ще двома ракетами. У результаті атаки є загиблі та поранені.