Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Загинув Віталій Шуліка: коли запоріжці можуть проститися з героєм

Загинув Віталій Шуліка: коли запоріжці можуть проститися з героєм

Загинув Віталій Шуліка: коли запоріжці можуть проститися з героєм

Віталій Шуліка

Завтра, 6 квітня, у Запоріжжі відбудеться прощання з Віталієм Шуліка, який загинув на фронті. Всі бажаючі можуть проститися з загиблим героєм у Залі прощання за адресою вул. Стефанова, 22 о 9.30.

На війні загинув військовий Віталій Шуліка, який народився у селі Преображенка Запорізької області та майже все життя працював на заводі Запоріжсталь. Цього року у червні йому б виповнилося 49 років. У чоловіка залишилося двоє синів та старший брат, який служив в АТО, наразі боронить країну племінник.

Віталій Шуліка
Віталій Шуліка

«Віталій почав працювати на заводі «Запоріжсталь» з лютого 2004 року. Чоловік майже 20 років працював на заводі. У 2016 році завод було реорганізовано: було відокремлено три цехи до Запорізького ливарно-механічного заводу. Віталік був машиністом молоту… Він завжди добре виконував свою роботу, був відповідальним та доброзичливим. Про цю людину можна сказали лише хороші та добрі слова», – розповів Inform.zp.ua голова профспілкового комітету Запорізького ливарно-механічного заводу Ігор Чижов.

У грудні 2022 року чоловік отримав повістку до військкомату та вже у січні 2023 поїхав на навчання у запорізький батальйон.

Чоловік був на Херсонському та Донецькому напрямках. Влітку минулого року отримав поранення під Авдііївкою та потрапив до лікарні. Після одужання Віталій продовжив служити на Харківському напрямку.

Нагадаємо, про загибель чоловіка стало відомо 1 квітня цього року. За попередньою інформацією, по українських військових вдарили КАБом. Загинуло троє людей, ще троє військових отримали поранення.