Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Апарат Запорізької обласної ради скоротять вдвічі: куди підуть кошти

Апарат Запорізької обласної ради скоротять вдвічі: куди підуть кошти

Апарат Запорізької обласної ради скоротять вдвічі: куди підуть кошти

Фото: Запорізька обласна рада

На цьому тижні буде підписана нова структура Запорізької обласної ради. З 90 співробітників штат апарату обласної ради скоротять до 45.

Про це під час брифінгу повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

1 квітня керівництво ЗОВА було зареєстровано, як основний підписант по всіх питаннях обласної ради.

Тож скорочення дозволить зекономити щонайменше 14 мільйонів гривень вже в цьому році. Ці гроші планують направити на оборону і підтримку військових.

«Скоротимо у два рази керівний склад облради – економимо до 4-х мільйонів на рік, скоротимо половину із 90 співробітників апарату облради – економимо 14 мільйонів на рік», – наголосив Іван Федоров.

Нагадаємо, депутати верховної Ради підтримали законопроєкт №9118 про передачу повноважень Запорізької облради очільнику Запорізької обласної військової адміністрації Івану Федорову.