Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Укренерго ввів у Запоріжжі обмеження споживання електроенергії

Укренерго ввів у Запоріжжі обмеження споживання електроенергії

Укренерго ввів у Запоріжжі обмеження споживання електроенергії

Ілюстративне фото

У Запоріжжі та області ввели обмеження споживання електроенергії. Пов’язано це з відсутністю достатніх генеруючих потужностей.

Про це повідомили Укренерго.

В Запорізькій області та обласному центрі ввели тимчасові заходи обмеження споживання з 18:20 до 22:00. Причини застосування обмежень – відсутність достатнього обсягу генеруючих потужностей. Це є наслідком останніх масованих російських атак на українські електростанції.

“Обсяг обмежень є помірним. Обленерго в регіонах розподілятимуть наявний обсяг електроенергії рівномірно між чергами споживачів”, – йдеться в повідомленні.


Нагадаємо, у Запоріжжі відкрито Telegram-канал комунального підприємства “Водоканал”. Тепер запоріжці можуть дізнатися про можливі відключення водопостачання.