Місцеві жителі тимчасово окупованого Мелітополя продовжують боротися з російською пропагандою. За тиждень активісти спалили 70 примірників газет окупантів.
Про це повідомили рух спротиву “Жовта Стрічка”.
Місцеві мешканця Мелітополя продовжують боротьбу з російською пропагандою, спалюючи газети окупантів. За останній тиждень активісти спалили 70 примірників.
![У Мелітополі активісти спалюють російські газети](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-04_17-34-21-907x1024.jpg)
![У Мелітополі активісти спалюють російські газети](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-04_17-34-17.jpg)
“Ми активно боремося з ворожою пропагандою на тимчасово окупованих територіях України. Активісти руху “Жовта Стрічка” вилучають та знищують пропагандистські газети окупантів”, – йдеться в повідомленні.
Раніше ми писали, що 25 березня на біля Мелітополя в Запорізькій області чули вибух. За інформацією очільника ЗОВА Івана Федорова, підірвався склад боєприпасів окупантів.