Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » “Горить, палає”: Мелітополі активісти продовжують знищувати російську пропаганду (ФОТО)

“Горить, палає”: Мелітополі активісти продовжують знищувати російську пропаганду (ФОТО)

“Горить, палає”: Мелітополі активісти продовжують знищувати російську пропаганду (ФОТО)

Фото: Жовта Стрічка

Місцеві жителі тимчасово окупованого Мелітополя продовжують боротися з російською пропагандою. За тиждень активісти спалили 70 примірників газет окупантів.

Про це повідомили рух спротиву “Жовта Стрічка”.

Місцеві мешканця Мелітополя продовжують боротьбу з російською пропагандою, спалюючи газети окупантів. За останній тиждень активісти спалили 70 примірників.

“Ми активно боремося з ворожою пропагандою на тимчасово окупованих територіях України. Активісти руху “Жовта Стрічка” вилучають та знищують пропагандистські газети окупантів”, – йдеться в повідомленні.


Раніше ми писали, що 25 березня на біля Мелітополя в Запорізькій області чули вибух. За інформацією очільника ЗОВА Івана Федорова, підірвався склад боєприпасів окупантів.