Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі відремонтували ще одне укриття у дитячому садочку

У Запоріжжі відремонтували ще одне укриття у дитячому садочку

У Запоріжжі відремонтували ще одне укриття у дитячому садочку

Укриття у садочку 6

У Запоріжжі завдяки виконаному за кошти міського бюджету капітальному ремонту сучасне і комфортне найпростіше укриття тепер є і в дитячому садочку №6.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

Керівник та колектив цього навчального закладу доклали максимум зусиль, щоб організувати безпечне середовище для своїх маленьких вихованців та створили умови для перебування жителів навколишніх будинків і співробітників дитсадку, які користуються цим сховищем під час повітряних тривог.

Нагадаємо, у Запоріжжі триває робота з облаштування укриттів у міських закладах освіти. Сучасне найпростіше сховище зробили у гімназії №86.