У Дніпровському районі Запоріжжя відкрився новий Цифровий центр для дітей. В закладі діти можуть навчатися, спілкуватися з однолітками та отримувати психологічну допомогу.
Про це повідомив в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.
На базі запорізької школи №69 відкрився новий Цифровий навчальний центр для дітей. Діти віком від 5 до 17 років можуть там навчатися, спілкуватися з однолітками та отримати психологічну допомогу.
![У Запоріжжі відкрився новий центр для дітей](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_20-11-19-1024x618.jpg)
![У Запоріжжі відкрився новий центр для дітей](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_20-11-18-1024x615.jpg)
![У Запоріжжі відкрився новий центр для дітей](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_20-11-12-1024x576.jpg)
![У Запоріжжі відкрився новий центр для дітей](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_20-11-11-1024x655.jpg)
Як ми писали раніше, відсьогодні ще 24 школи в Запоріжжі навчаються в змішаному форматі. Для батьків працює гаряча лінія, щоб робити свої зауваження та поради.