Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » У Запоріжжі відкрився новий центр для дітей: як виглядає (ФОТО)

У Запоріжжі відкрився новий центр для дітей: як виглядає (ФОТО)

У Запоріжжі відкрився новий центр для дітей: як виглядає (ФОТО)

Фото: Анатолій Куртєв

У Дніпровському районі Запоріжжя відкрився новий Цифровий центр для дітей. В закладі діти можуть навчатися, спілкуватися з однолітками та отримувати психологічну допомогу.

Про це повідомив в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

На базі запорізької школи №69 відкрився новий Цифровий навчальний центр для дітей. Діти віком від 5 до 17 років можуть там навчатися, спілкуватися з однолітками та отримати психологічну допомогу.


Як ми писали раніше, відсьогодні ще 24 школи в Запоріжжі навчаються в змішаному форматі. Для батьків працює гаряча лінія, щоб робити свої зауваження та поради.