Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Освіта » У Запоріжжі 24 школи перейшли на змішану форму навчання

У Запоріжжі 24 школи перейшли на змішану форму навчання

У Запоріжжі 24 школи перейшли на змішану форму навчання

Фото: Запорізька міська рада

Відсьогодні ще 24 школи в Запоріжжі навчаються в змішаному форматі. Для батьків працює гаряча лінія, щоб робити свої зауваження та поради.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

У Запоріжжі ввели змішаний формат навчання в 24-х школах міста. Для батьків школярів працює гаряча лінія, щоб робити зауваження з приводу навчального процесу.

Гаряча лінія працює:

  • Пн-Чт: з 08:00 до 12:00; з 13:00 до 17:00
  • Пт: з 08:00 до 12:00, з 13:00 до 15:45.

Номер: 38 (050) 431 78 37.


Нагадаємо, Inform.zp.ua розбирався, що означає формат змішаного навчання та поспілкувався з освітянами про впровадження змішаного формату в школах Запоріжжя.