Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » У Запоріжжі можливі відключення світла через негоду

У Запоріжжі можливі відключення світла через негоду

У Запоріжжі можливі відключення світла через негоду

Ілюстративне фото

Завтра, 2 квітня, в Запоріжжі можуть бути проблеми з електропостачанням через негоду. В місті очікується вітер 15-20 м/с.

Про це повідомили в Міненерго з посиланням на Гідрометцентр.

Завтра в Запоріжжі буде сильний вітер – 15-20 м/с. Негода може призвести до проблем з енергопостачанням. Проте енергетики готові до погодних викликів.

“Погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних та енергетичних підприємств у зазначених областях країни, але усі служби готові до боротьби з наслідками погодних умов у разі, якщо такі пошкодження виникнуть”, – йдеться в повідомленні.


Раніше ми писали, що за прогнозом гідрометеорологів, завтра, 2 квітня, в Запоріжжі буде третій рівень пожежної небезпеки. Це означає, що в регіоні можуть почастішати випадки займання.