За прогнозом гідрометеорологів, завтра, 2 квітня, в Запоріжжі буде третій рівень пожежної небезпеки. Це означає, що в регіоні можуть почастішати випадки займання.
Такі дані оприлюднив Запорізький гідрометеорологічний центр.
У Запоріжжі та Запорізькому районі завтра, 2 квітня, прогнозують 3-й рівень пожежної небезпеки. Це означає, що можуть зрости випадки займання.
![](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_15-27-09-1024x750.jpg)
Тому запоріжцям радять обережно поводитися з вогнем, а при перебуванні у лісовій місцевості дотримуватись правил пожежної безпеки. Зокрема, не палити суху рослинність.
Раніше ми писали, що російські військові атакували високовольтну підстанцію у Запорізькій області безпілотними літальними апаратами. Там зафіксували пошкодження обладнання.