Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі можуть почастішати пожежі: причина (КАРТА)

У Запоріжжі можуть почастішати пожежі: причина (КАРТА)

У Запоріжжі можуть почастішати пожежі: причина (КАРТА)

Ілюстративне фото

За прогнозом гідрометеорологів, завтра, 2 квітня, в Запоріжжі буде третій рівень пожежної небезпеки. Це означає, що в регіоні можуть почастішати випадки займання.

Такі дані оприлюднив Запорізький гідрометеорологічний центр.

У Запоріжжі та Запорізькому районі завтра, 2 квітня, прогнозують 3-й рівень пожежної небезпеки. Це означає, що можуть зрости випадки займання.

Тому запоріжцям радять обережно поводитися з вогнем, а при перебуванні у лісовій місцевості дотримуватись правил пожежної безпеки. Зокрема, не палити суху рослинність.


Раніше ми писали, що російські військові атакували високовольтну підстанцію у Запорізькій області безпілотними літальними апаратами. Там зафіксували пошкодження обладнання.