Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Синоптики зафіксували нові температурні рекорди у Запоріжжі

Синоптики зафіксували нові температурні рекорди у Запоріжжі

Синоптики зафіксували нові температурні рекорди у Запоріжжі

29 та 31 березня у Запоріжжі метеорологи зафіксували нові добові температурні рекорди. У ці дні повітря прогрілося до максимальних температур.

Про це повідомляє Запорізький обласний центр з гідрометеорології.

Вдень повітря прогрівалось відповідно до 22,3° та 24,5° тепла. Ці температури перевищили абсолютні добові температурні максимуми у ці дні у 1972 та 2022 роках на 2,4° та 3,0°.

Як писав раніше Inform.zp.ua, із західного Середземномор’я разом з високими температурами повітрями може прийти пил з Сахари.