Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » Пил з Сахари може накрити Запоріжжя (КАРТА)

Пил з Сахари може накрити Запоріжжя (КАРТА)

Пил з Сахари може накрити Запоріжжя (КАРТА)

Знімок з платформи EUMETSAT

Із західного Середземномор’я разом з високими температурами повітрями може прийти пил з Сахари. Його можна побачити й у Запоріжжі, судячи за супутниковими знімками.

Про це повідомили в Українському гідрометеорологічному центрі.

На супутниковому знімку з платформи EUMETSAT показано, де відчуватиметься пил із Сахари. Вчора його спостерігати мешканці західного регіону, а сьогодні він пошириться на більшість областей України, в тому числі й на Запоріжжя.

“Небо буде тьмяним. Зачиняйте вікна, пил може бути шкідливим для людей з распіраторними захворюваннями, осіб похилого віку та дітей”, – закликають синоптики.