Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни накопичують сили на заході Запорізької області, – ISW

Росіяни накопичують сили на заході Запорізької області, – ISW

Росіяни накопичують сили на заході Запорізької області, – ISW

Армія росії / Армия россии

В районі західної частини Запорізької області, уздовж напрямку Харків-Луганськ, поблизу Бахмута та поблизу Авдіївки російські війська накопичують особовий склад.

Проте аналітики Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що російські війська, швидше за все, зможуть почати узгоджену великомасштабну наступальну операцію тільки на одному оперативному напрямку одночасно через обмеженість російських сил і засобів, необхідних для планування.

Аналітики вважають, що росіяни приділяють пріоритетну увагу району Авдіївки в Донецькій області.

31 березня в західній частині Запорізької області тривали позиційні бої, але підтверджених змін на лінії фронту зафіксовано не було. Позиційні бої тривали поблизу Роботино і Вербового.