Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Приватний сектор Запоріжжя відновлюють після російських атак (ФОТО)

Приватний сектор Запоріжжя відновлюють після російських атак (ФОТО)

Приватний сектор Запоріжжя відновлюють після російських атак (ФОТО)

Фото: Анатолій Куртєв/Telegram

На вихідних комунальні служби та волонтери відновлювали будинки у приватних секторах Запоріжжя, що постраждали від російських атак 22 та 28 березня.

Про це повідомив в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Комунальники розбирали завали, вивозили будівельне сміття, ремонтували покрівлі. До робіт також долучилися представники райадміністрацій та волонтери.

Фото: Анатолій Куртєв/Telegram
Фото: Анатолій Куртєв/Telegram

“Загалом з початку робіт тут вже «закрили» листами OSB усі вибиті вікна за наявними заявками та відремонтували 32 покрівлі. Мешканцям 155-ти приватних будинків, які вирішили виконувати роботи самостійно, з міського резерву надано понад 2700 листів шиферу та близько 400 листів OSB”, – зазначив Куртєв.

Фото: Анатолій Куртєв/Telegram

Як писав раніше Inform.zp.ua, внаслідок атаки безпілотників по Запоріжжю 28 березня у трьох районах міста постраждало більше сотні приватних будинків. Їх почали відновлювати відразу після удару.