Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Пішов на фронт після брата: у боях загинув запорізький захисник

Пішов на фронт після брата: у боях загинув запорізький захисник

Пішов на фронт після брата: у боях загинув запорізький захисник

Свічка

У боях за Україну загинув мешканець селища міського типу Кушугум Запорізької області Олег Морареску 1978 року народження.

Про це повідомляє Кушугумська громада Запорізької області.

З початку повномасштабного вторгнення його брат-близнюк Юрій став на захист держави, він загинув навесні 2023 року. Після цього Олег пішов до військкомату, пройшов навчання та відправився на фронт, воюючи за полеглого брата, дружину, сина, та сестер.

Олег Морареску
Олег Морареску

«Самовіддано виконуючи бойові завдання, лишаючись вірним військовій присязі та Україні, загинув 27 березня 2024 року у районі Дігтярне Сумської області. Співчуття родині та близьким. Вічна шана Герою!», — йдеться у співчутті Кушугумської громади.

Нагадаємо, на Донецькому напрямку загинув мешканець селища Лукашеве Запорізької області. Андрію Авраменку було 45 років. Без батька залишилися дві доньки.