Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі змінено рух транспорту

У Запоріжжі змінено рух транспорту

У Запоріжжі змінено рух транспорту

Фото – Патрульна поліція

Рух Вантовим мостом у Запоріжжі буде здійснюватися у двох напрямках, а не в одному, як раніше.

Про зміни повідомили у пресслужбі Патрульної поліції.

Відтепер на мосту будуть дві смуги для руху в бік лівого берега та одна смуга у напрямку острова Хортиця. Заїзд на міст у напрямку Хортиці відбуватиметься з вулиці Сергія Тюленіна, а виїзд – на кільце острова.

Якщо рухатись до центра міста, заїзд тепер відбувається лише з вулиці Січі. З кільця на Вантовий міст неможливо потрапити через зустрічний рух автомобілів.

Виїзд з мосту на лівому березі залишився без змін – здійснюється на Прибережну автомагістраль та вулицю Сергія Тюленіна.

Нагадаємо, у Запоріжжі частково відновили рух громадського транспорту через греблю «ДніпроГЕС». Публікуємо маршрути руху.