Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Технології » Одруження в “Дії”: як запоріжцям зареєструвати шлюб в застосунку онлайн

Одруження в “Дії”: як запоріжцям зареєструвати шлюб в застосунку онлайн

Одруження в “Дії”: як запоріжцям зареєструвати шлюб в застосунку онлайн

Дія

В Україні тепер можливо зареєструвати шлюб онлайн в застосунку “Дія”. Це можно зробити по відеозвʼязку за допомогою цифрового підпису.

Про це повідомляє Мінцифри.

“Це особливо важливо для пар, які через війну не можуть бути поруч”, – зазначають в міністерстві.

Як працюватиме одруження в Дії?

У застосунку відправляєте заяву, працівник ДРАЦСу проводить церемонію одруження по відеозвʼязку, потім наречені підписують актовий запис про шлюб Дія.Підписом.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у застосунок “Дія” додали освітні документи, зокрема свідоцтво про базову загальну середню освіту та диплом бакалавра. Щоб скористатися новою послугою, потрібно оновити застосунок.