Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » У Запоріжжі відкриють двосторонній рух через новий міст: що відомо

У Запоріжжі відкриють двосторонній рух через новий міст: що відомо

У Запоріжжі відкриють двосторонній рух через новий міст: що відомо

Ілюстративне фото

У Запоріжжі завтра, 30 березня, відкриють двосторонній рух через новий міст. Це допоможе розвантажити потік транспорту на греблі ДніпроГЕС.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

З метою розвантаження греблі ДніпроГЕС, у Запоріжжі 30 березня відкриють двосторонній рух новим мостом. До цього він був увесь час односторонній.

“Після ракетного удару ворога по ГЕС нам вдалося відновити половину проїзного шляху греблею. А спільно з патрульною поліцією та комунальними службами опрацювали альтернативні шляхи руху автівок – в тому числі через “новий” міст”, – йдеться в повідомленні.

Іван Федоров додав, що зараз ЗОВА разом з Укргідроенерго працює над відновленням ДніпроГЕС. Найближчими тижнями планують показати конкретний план відновлення станції.


Нагадаємо, що рух транспорту у Запоріжжі через греблю ДніпроГЕС продовжують відновлювати. У четвер, 28 березня, буде змінена схема руху транспорту через мости.