Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У запорізькому укритті відбудеться концерт

У запорізькому укритті відбудеться концерт

У запорізькому укритті відбудеться концерт

Незламний хаб у Запоріжжі

До 10 річниці створення Національної гвардії України у Незламному хабі Запоріжжя проведуть вечір української патріотичної музики.

“Запрошуємо насолодимось виступом оркестру, у виконанні якого прозвучать відомі українські мелодії та пісні, що народжені війною: “Допоможе ЗСУ”, “Українська лють”, “Ой у лузі червона калина” та інші символічні твори”, – запросили на сторінці Незламного хабу у фейсбуці.

Укриття “Незламний хаб” (вул. Вячеслава Зайцева, 9) є сховищем, тож всі заходи в ньому безпечні на випадок повітряної тривоги.

Доступ до Незламного хабу цілодобовий: входи через центральний вхід будівлі ПК “Орбіта” (тепер він називається Центром культурних послуг) або через двері з правої сторони будівлі.

Концерт української патріотичної музики відбудеться у Незламному хабі 27 березня, початок о 16.00. Вхід на цей концерт вільний.

Нагадаємо, Запоріжжя та місто-партнер Оберхаузен (Німеччина) провели спільний концерт “Два роки війни в Україні – в пам’ять про загиблих”. Запорізький хор та німецький ансамбль виконали класичні твори української та німецької музики.