Запоріжжя та місто-партнер Оберхаузен (Німеччина) провели спільний концерт “Два роки війни в Україні – в пам’ять про загиблих”. Запорізький хор та німецький ансамбль виконали класичні твори української та німецької музики.
Про це повідомили в Департаменті культури і туризму Запорізької міської ради.
“У невимовному борзі перед усіма воїнами. Завжди памʼятатимемо загиблих”, – пише пресслужба департаменту.
Концерт тривав одночасно у двох містах через відеотрансляцію. Від Запоріжжя виступав Запорізький муніципальний камерний хор і Дитячий симфонічний оркестр “СимфоKIDS”. А від Німеччини – Співоча спілка Оберхаузена та ансамбль Harmonie Universelle.
![Запоріжжя та Оберхазуен провели спільний концерт](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/02/429934388_18307933108181084_3579345491637408216_n.jpg)
![Запоріжжя та Оберхазуен провели спільний концерт](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/02/429901719_18307933084181084_3371539629275862423_n.jpg)
![Запоріжжя та Оберхазуен провели спільний концерт](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/02/429690305_18307933126181084_8018265301060438070_n.jpg)
Музиканти виконали класичні твори української та німецької музики, а також сучасні українські пісні в унікальному аранжуванні.
Нагадаємо, що в Гуляйполі окупанти зруйнували паровий млин “Надія”. Історики називають цю історичну пам’ятку 19 століття “кращим зразком промислової архітектури Запорізького регіону”.