Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Культура » Запорізький хор разом з німецьким ансамблем виконали концерт в пам’ять загиблих воїнів (ФОТО)

Запорізький хор разом з німецьким ансамблем виконали концерт в пам’ять загиблих воїнів (ФОТО)

Запорізький хор разом з німецьким ансамблем виконали концерт в пам’ять загиблих воїнів (ФОТО)

Фото: Департамент культури і туризму Запорізької міської ради

Запоріжжя та місто-партнер Оберхаузен (Німеччина) провели спільний концерт “Два роки війни в Україні – в пам’ять про загиблих”. Запорізький хор та німецький ансамбль виконали класичні твори української та німецької музики.

Про це повідомили в Департаменті культури і туризму Запорізької міської ради.

“У невимовному борзі перед усіма воїнами. Завжди памʼятатимемо загиблих”, – пише пресслужба департаменту.

Концерт тривав одночасно у двох містах через відеотрансляцію. Від Запоріжжя виступав Запорізький муніципальний камерний хор і Дитячий симфонічний оркестр “СимфоKIDS”. А від Німеччини – Співоча спілка Оберхаузена та ансамбль Harmonie Universelle.

Музиканти виконали класичні твори української та німецької музики, а також сучасні українські пісні в унікальному аранжуванні.


Нагадаємо, що в Гуляйполі окупанти зруйнували паровий млин “Надія”. Історики називають цю історичну пам’ятку 19 століття “кращим зразком промислової архітектури Запорізького регіону”.