Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » В Запоріжжі пошкодили енергетичні об’єкти: окупанти знову атакували дронами

В Запоріжжі пошкодили енергетичні об’єкти: окупанти знову атакували дронами

В Запоріжжі пошкодили енергетичні об’єкти: окупанти знову атакували дронами

Ілюстративне фото

Цієї ночі над Запорізькою областю вдалося збити 4 дрони типу “Shahed-131/136”. В результаті чергової атаки росіян є пошкодження енергетичних об’єктів.

Про це повідомляють Сили оборони України.

На Дніпропетровщині і в Запоріжжі є пошкодження енергетичних об’єктів в результаті російських обстрілів. Інформації про постраждалих не надходило. Наслідки атаки уточнюються.

Українські захисники відпрацювали по 12 баражуючих снарядах: по 4 на Дніпропетровщині і Запоріжжі, 3 на Херсонщині, 1 на Миколаївщині.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запорізькій області знищили ударні БпЛА типу «Shahed», які запускали з Курської області рф та окупованого Криму. Всього вдалося збити 31 дрон з 34.