Головна » Новини » 755-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

755-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

Українські військові
Ілюстративне фото / Иллюстративное фото

Розповідаємо, як пройшов 755-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні.

Активні бої відбуваються поблизу Бахмута, Авдіївки та на кордоні між Донецькою та Запорізькою областями.

На Запорізькому напрямку підрозділи Сил спеціальних операцій знищили десять одиниць техніки армії РФ.

Поблизу Роботиного у Запорізькій області загинув військовослужбовець із села Липне Житомирської області Олександр Демчук.

В Бердянську 16 березня пролунали вибухи на виборчих дільницях. Окупанти в своїх соціальних мережах повідомили про загибель членкині так званої “виборчої комісії”.

У Запоріжжі відкрився перший в регіоні та другий в Україні рекрутинговий центр. Центр працює незалежно від Територіальних центрів комплектування та надає консультації.