Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Виплати ВПО у Запоріжжі: кого можуть зарахувати на допомогу

Виплати ВПО у Запоріжжі: кого можуть зарахувати на допомогу

Виплати ВПО у Запоріжжі: кого можуть зарахувати на допомогу

Виплати / Выпллаты

Уряд планує розширити перелік категорій ВПО, які зможуть отримати фінансову допомогу. Подібні пропозиції вже в розробці.

Про це повідомили в Мінреінтеграції України.

До переліку категорій ВПО планують додати:

  • дітей, які влаштовані в сім’ї патронатного вихователя; патронатних вихователів; дітей, тимчасово влаштованих у сім’ю родичів, знайомих, прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу;
  • тяжкохворих осіб, яким не встановлено інвалідність.

Також категорії, в яких середньомісячний сукупний дохід на одного отримувача не більше 9444 гривень:

  • осіб передпенсійного віку;
  • осіб з інвалідністю III групи;
  • людей, які доглядають за дитиною до 3 років або дитиною, яка потребує догляду до 6-річного віку;
  • осіб, у складі сім’ї яких є діти до 18 років та/або до 23 років, які є студентами денної або дуальної форми навчання в закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Раніше Inform.zp.ua писав, що внутрішньо переміщені особи, яким продовжили виплати автоматично з 1 березня, отримають кошти найближчим часом. Виплати відбуватимуться двічі на місяць.