Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » У Запоріжжі виявили сміттєзвалище біля Запорізького дубу (ФОТО)

У Запоріжжі виявили сміттєзвалище біля Запорізького дубу (ФОТО)

У Запоріжжі виявили сміттєзвалище біля Запорізького дубу (ФОТО)

Фото: Державна екологічна інспекція Південного округу

У Запоріжжі містяни поскаржилися на сміттєзвалище неподалік Запорізького дубу. Причетних притягнуть до відповідальності, адже екологи скерували лист до правоохоронних органів.

Про це повідомила Державна екологічна інспекція Південного округу.

Сміттєзвалище у Дніпровському районі Запоріжжя охоплює 200 м2. Інспектори продовжують оцінювати шкоду завдану довкіллю. На фото можна побачити побутове та будівельне сміття.

У Запоріжжі виявили сміттєзвалище біля Запорізького дубу
Фото: Державна екологічна інспекція Південного округу

Екологи скерували лист до Нацполіції Запорізької області, щоб встановити особи причетних.


Як ми писали раніше, через воєнний стан Запорізька міська рада не виділяє кошти на озеленення міста. Проте підприємства Запоріжжя та громадські організації за два роки висадили 520 молодих дерев.