Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » У Запоріжжі за два роки посадили 520 молодих дерев

У Запоріжжі за два роки посадили 520 молодих дерев

У Запоріжжі за два роки посадили 520 молодих дерев

Ілюстративне фото

Через воєнний стан Запорізька міська рада не виділяє кошти на озеленення міста. Проте підприємства Запоріжжя та громадські організації за два роки висадили 520 молодих дерев.

Про це повідомили в Запорізькій міській раді.

Запоріжжя промислове місто, стан повітря в якому підтримують зелені насадження. Проте через воєнний стан з міського бюджету не виділяли кошти на висадку дерев. Тому цю роль на себе взяли підприємства та громадські організації.

За 2022 та 2023 рік вони висадили 520 молодих дерев, 556 кущів та привели в порядок газони.


Раніше ми писали, що у Запоріжжі по вулиці Історичній виявили нове несанкціоноване сміттєзвалище площею понад 1700 м2. Місцеву владу вимагають прибрати його.