Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » У Запоріжжі підприємства сплатили 89 млн гривень за забруднене повітря

У Запоріжжі підприємства сплатили 89 млн гривень за забруднене повітря

У Запоріжжі підприємства сплатили 89 млн гривень за забруднене повітря

Фото: Державна податкова служба Запорізької області

За останні два місяці запорізькі підприємства сплатили 89 мільйонів екологічного податку. Він стягується із заводів за забруднення повітря.

Про це повідомили в Державній податкові службі Запорізької області.

У лютому цього року запорізькі підприємства сплатили до бюджетів понад 87 мільйонів гривень. З них 71,8 мільйона гривень пішли до державного бюджету, а 17,5 мільйона гривень – до місцевих бюджетів.

Ці кошти стягуються як екологічний податок. Він покриває збитки за викиди, забруднення та відходи від промисловості.


Нагадаємо, що лабораторія моніторингу навколишнього середовища зафіксувала у повітрі Запоріжжя перевищення викидів сірководню.