Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Як додатково захиститися від грипу та простуди: поради запоріжцям

Як додатково захиститися від грипу та простуди: поради запоріжцям

Як додатково захиститися від грипу та простуди: поради запоріжцям

Ілюстративне фото

З початку епідемічного сезону захворюваності на грип та інші ГРВІ у Запорізькій області захворіло 51 973 осіб. Медики дають поради, як запоріжцям додатково захиститися від хвороби.

Про це повідомляє Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Поради для запоріжців:

– уникайте великого скупчення людей;

– ретельно й часто мийте руки з милом; якщо немає доступу до води, використовуйте антисептик;

– сформуйте звичку не торкатися обличчя;

– регулярно провітрюйте приміщення.

Також поширюйте культуру «захворіли — лишайтеся вдома». Або ж носіть маски, якщо маєте симптоми простуди чи грипу.

Медики попереджають: якщо помітите будь-які симптоми грипу, відразу звертайтеся до свого сімейного лікаря і в жодному разі не займайтеся самолікуванням.

Нагадаємо, причиною гострих респіраторних захворювань можуть бути як бактерії, так і віруси, проте здебільшого сезонні хвороби мають вірусне походження Їх називають гострими респіраторними вірусними інфекціями або ГРВІ.