Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Бізнес » Стало відомо, який магазин відкриють замість “Ашану” в Запоріжжі

Стало відомо, який магазин відкриють замість “Ашану” в Запоріжжі

Стало відомо, який магазин відкриють замість “Ашану” в Запоріжжі

Гіпермаркет “Ашан”

У Запоріжжі замість магазину “Ашан” відкриють “Сільпо”. Вже в квітні простір будуть адаптовувати під новий супермаркет.

Про це повідомила компанія Arricano, власниця торговельних центрів, де Auchan був орендарем.

“У червні плануємо відкрити супермаркети “Сільпо” у ТРК CITY MALL та у ТРК “Сонячна Галерея”. Зараз працюємо над оновленим стилем наших стандартних магазинів. Гостей будемо тішити свіжими овочами та фруктами, продукцією від власного виробництва та власного імпорту”, – йдеться у повідомленні.

Компанія також зазначила, що “Сільпо” вперше від початку повномасштабного вторгнення відкриває свої магазини в Запоріжжі. Вже в квітні простір почнуть готувати під новий супермаркет. Відкриття магазинів запланували на червень 2024 року.


Раніше Inform.zp.ua писав, що гіпермаркет “Ашан” в Запоріжжі зачинив свій магазин у ТРК “City Mall” 3 березня. Відтепер в нашому місті він працюватиме лише в онлайн-форматі.