Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни стверджують про просування у Вербовому в Запорізькій області (КАРТА)

Росіяни стверджують про просування у Вербовому в Запорізькій області (КАРТА)

Росіяни стверджують про просування у Вербовому в Запорізькій області (КАРТА)

Карта: ISW

На заході Запорізької області 8 березня тривали позиційні бої. Російські джерела стверджували, що росіяни просуваються на захід від Вербового.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Російські військкори заявляли, що окупаційні війська просунулися на глибину кілометра від Вербово до Роботино, хоча ISW не спостерігала візуальних підтверджень цих тверджень.

Позиційні бої тривали в районі Роботино та на захід від Вербового.

Як писав раніше Inform.zp.ua, українські військові знищують російську техніку, тому окупанти змушені їздити на підручних транспортних засобах. Так на Запорізькому напрямку росіян можна побачити на гольф-карах, квадроциклах та багах.