Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Освіта » Як виглядає новий центр для дітей у Запоріжжі (ФОТО)

Як виглядає новий центр для дітей у Запоріжжі (ФОТО)

Як виглядає новий центр для дітей у Запоріжжі (ФОТО)

Фото: Анатолій Куртєв

Новий навчальний центр для дітей запрацював у Запоріжжі. Тут молоді запоріжці можуть отримати заняття з різних предметів, майстер-класи та психологічну допомогу.

Про це повідомив в.о міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Дитячий освітній центр “Змістовно” створений за підтримки міжнародних партнерів. Діти віком від 5 до 17 років можуть вивчити інформатику, англійську мову, зайнятися спортом та проконсультуватися з психологом.

Класи оснащені іграшками та навчальними матеріалами. Записатися на заняття у Запоріжжі можна в Telegram за посиланням.


Раніше ми писали, у Запоріжжі розпочав роботу перший реабілітаційний центр для військових. Влада планує в цьому році відкрити центр ще й для цивільних, які постраждали від війни.