Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » На Запоріжжі планують скоротитикомендантську годину – що відомо

На Запоріжжі планують скоротитикомендантську годину – що відомо

На Запоріжжі планують скоротитикомендантську годину – що відомо

Годинник. Ілюстративне фото

Сьогодні, 29 лютого, на засіданні Ради оборони області розглянуть питання щодо скорочення у місті Запоріжжі та на території територіальних громад, які входять до складу Запорізького району комендантської години з 00:00 до 05:00 годин.

Про це сьогодні, 29 лютого, повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

“Сьогодні на Раді оборони буде розглянуте питання щодо зміни комендантського часу на території міста Запоріжжя та Запорізького району. Він буде змінений. Комендантська години буде розпочинатися не з 23:00, як наразі, а з 24 години”, – наголосив Іван Федоров.

Нагадаємо, російські окупанти продовжують наступи на багатьох напрямках лінії фронту. Особливо напружена ситуація склалася на Авдіївському та Запорізькому напрямках.