Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запорізький феросплавний завод продовжить простоювати і в березні

Запорізький феросплавний завод продовжить простоювати і в березні

Запорізький феросплавний завод продовжить простоювати і в березні

Запорізький завод феросплавів

Запорізький завод феросплавів планує продовжувати простоювати в березні через збереження високих цін на електроенергію, а також недостатніх цін на феросплави на світовому ринку.

Про це агентству “Інтерфакс-Україна” розповів голова правління АТ “Запорізький завод феросплавів” Павло Кравченко.

За його словами, наразі вартість електроенергії все ж знижується, і зі свого боку ціни на феросплави підвищуються на світовому ринку.

“Але ми поки що не можемо сказати, що виробництво відновиться найближчим часом. Ми нещодавно говорили з гендиректором із цього приводу, вони відстежують ситуацію, – відзначив Павло Кравченко.

Нагадаємо, на повторну приватизацію Фонд державного майна виставить Запорізький алюмінієвий комбінат. Новий власник може змінити напрям діяльності заводу.