Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Цілодобові роботи: фортифікації на Запоріжжі возводять будівельники, армійці та волонтери 

Цілодобові роботи: фортифікації на Запоріжжі возводять будівельники, армійці та волонтери 

Цілодобові роботи: фортифікації на Запоріжжі возводять будівельники, армійці та волонтери 

Будівництво фортифікацій на Запоріжжі

Волонтери запорізького підрозділу “Добробату” допомагають у зведенні фортифікаційних укріплень у Запорізькій області. Ця робота триває цілодобово.

Про це повідомили на сторінці волонтерського руху у фейсбуці.

Зведення фортифікаційних укріплень на південному напрямку нині йде практично у цілодобовому режимі.

“Добровольці прийшли на допомогу армійцям та цивільним будівельникам та продовжили зведення оборонних споруд. Це маленький внесок у зміцнення безпеки півдня України.

Та разом з тим добрий знак нашим героїчним оборонцям, що за їхніми печами – міцний тил та надійна підтримка”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, цього року запоріжці 2007 року народження мають звернутися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Там їх поставлять на військовий облік, ця процедура є обов’язковою.