Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі юнаки віком від 17 років мають стати на військовий облік: як це зробити

У Запоріжжі юнаки віком від 17 років мають стати на військовий облік: як це зробити

У Запоріжжі юнаки віком від 17 років мають стати на військовий облік: як це зробити

Брифінг з представниками Запорізького обласного ТЦК та СП. Фото: Inform.zp.ua

Цього року запоріжці 2007 року народження мають звернутися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Там їх поставлять на військовий облік, ця процедура є обов’язковою.

Про це повідомили представники Запорізького обласного ТЦК та СП під час брифінгу.

За словами начальника відділу призову Запорізького обласного ТЦК та СП Максима Сердюка, приписка підлітків здійснюється з метою взяття їх на військовий облік. А також визначення наявних призовних ресурсів та відповідного стану здоров’я до проходження військової служби.

Ці процедури здійснюються з січня по березень. А відомості про приписку до призовних дільниць у тому числі вносять до Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних.

До ТЦК та СП мають звернутися юнаки, яким у рік приписки виповнюється 17 років. У 2024 році на військовий облік мають стати громадяни 2007 року народження. Вони отримають повістку, в якій буде зазначено призовну дільницю та термін, в який треба прибути.

“В разі, якщо юнак з будь-яких причин не отримав повістку, протягом визначеного терміну, а саме до кінця березня, він особисто зобов’язаний звернутися до районного ТЦК та СП, бо постановка на військовий обов’язок та приписка до призовної дільниці є одним із видів військового обов’язку”, – зазначив Максим Сердюк.

Представники ТЦК та СП пояснюють, що призвати на службу юнаків можуть лише з 18 років.


Нагадаємо, вчора Комітет нацбезпеки та оборони почав розгляд 4195 правок до законопроєкту про мобілізацію. Через тривалий процес розгляд законопроєкту у Верховній Раді можуть перенести.