Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » У Запорізькій області директорка перетворила середню школу на “кадетську” (ФОТО)

У Запорізькій області директорка перетворила середню школу на “кадетську” (ФОТО)

У Запорізькій області директорка перетворила середню школу на “кадетську” (ФОТО)

Фото: Нацполіція Запорізької області

Директорка Костянтинівської середньої школи почала впроваджувати в навчання дітей російський патріотизм. За її вказівками учні брали участь в пропагандистських заходах.

Про це повідомила Національна поліція Запорізької області.

За даними слідства, 32-річна жінка у квітні 2022 року добровільно погодились співпрацювати з окупантами. Росіяни “нагородили” жінку посадою директорки Костянтинівської середньої школи.

У Запорізькій області директорка перетворила середню школу на "кадетську"
Фото: Нацполіція Запорізької області

Весь освітній процес у школі під її керівництвом проходи російською мовою за російськими підручниками. Але підозрюваній цього було замало й вона створила в школі “кадетський клас”.

Діти в школі мали навчитися поводженню зі зброєю та приходити на пропагандистські заходи.

Жінці заочно повідомили про підозру за ч.ч. 3, 6 ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) ККУ.

Найсуворіша санкція статті передбачає від 10 до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посад. Розслідування по цій справі продовжується.


Раніше Inform.zp.ua писали, що прокурори в суді довели, що чоловік допомагав російським спецслужбам обстрілювати Запоріжжя. Суд назначив йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.