Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Федоров розповів, коли у Запоріжжі жителі зруйнованих багатоповерхівок повернуться додому

Федоров розповів, коли у Запоріжжі жителі зруйнованих багатоповерхівок повернуться додому

Федоров розповів, коли у Запоріжжі жителі зруйнованих багатоповерхівок повернуться додому

Фото: Іван Федоров

На цьому тижні очільник Запорізької ОВА Іван Федоров об’їхав 9 з 12 зруйнованих багатоповерхівок. За його планами, запоріжці повернуться додому протягом декількох місяців.

Про це Іван Федоров повідомив у Telegram-каналі.

“Обговорили терміни відновлення будинків там, де активно ведуться роботи. Будемо допомагати підрядникам працювати швидко і якісно, щоб протягом декількох місяців перші власники змогли повернутися у свої помешкання”, – пише посадовець.

Натомість Запорізька ОВА також працює над тим, щоб вже зараз дати людям комфортні умови для проживання.

“Опрацьовуємо й альтернативні варіанти допомоги мешканцям, які втратили житло”, – йдеться в дописі.


Раніше Inform.zp.ua писав, що напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення, а також десятиліття війни Укрпошта випустила нові марки “І буде весна!”.