Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі виявили ще два сміттєзвалища: коли їх приберуть

У Запоріжжі виявили ще два сміттєзвалища: коли їх приберуть

У Запоріжжі виявили ще два сміттєзвалища: коли їх приберуть

сміттєзвалище

У Запоріжжі фахівці Державної екологічної інспекції Південного округу виявили два незаконні сміттєзвалища на території Вознесенівського району.

Цю інформацію вони оприлюднили у своєму каналі в месенджері Telegram.

Сміттєзвалища з’явилися на вулиці Кам’яногірській, 2, та на проспекті Соборному, 141.

Комунальні відходи, деревина та рослини були викинуті біля майданчика для тимчасового зберігання побутових відходів і займають площі більше 77 м2 та 90 м2 відповідно.

Інспектори звернулися до Запорізької міської ради з вимогою прибрати території відповідно до екологічних норм до 7 березня.

Державна екологічна інспекція закликає до співпраці: якщо у вас є інформація про несанкціоноване сміттєзвалище або інші порушення екологічних норм, ви можете звернутись та надати інформацію:

Нагадаємо, Уряд України та фахівці оцінили збитки в Запорізькій області в понад 11 млрд доларів. Відповідна оцінка охоплює все, що було знищено або пошкоджено протягом дворічного періоду.