Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У селі під Запоріжжям знайшли снаряд від російської РСЗВ «Смерч» (ФОТО)

У селі під Запоріжжям знайшли снаряд від російської РСЗВ «Смерч» (ФОТО)

У селі під Запоріжжям знайшли снаряд від російської РСЗВ «Смерч» (ФОТО)

Фото: Нацполіція Запорізької області

Після обстрілу російськими військами села в Запорізькому районі, там знайшли залишки від ракети, яка не здетонувала. Вибухотехніки знищили її на місці влучання.

Про це повідомили в Нацполіції Запорізької області.

“Оглянувши одне з місць влучань на відкритій території, вибухотехніки з’ясували, що бойова частина боєприпасу не здетонувала. До того ж через значні пошкодження його неможливо було безпечно транспортувати. Отже поліцейські прийняли рішення знищити його безпосередньо на місці влучання”, – зазначили поліцейські.

Поліція закликає жителів регіону бути пильними та пам’ятати про правила поводження з вибухонебезпечними предметами.