Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » З приводу розстрілу в районі Роботиного Запорізької області уточнюються обставини

З приводу розстрілу в районі Роботиного Запорізької області уточнюються обставини

З приводу розстрілу в районі Роботиного Запорізької області уточнюються обставини

Фото: батальйон 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

Після ряду пошукових дій встановлено, що розстріляні в районі Роботиного у Запорізькій області не належали безпосередньо до 3-ї БрОП НГУ, але події відбувались на їх правому фланзі, де присутні одразу декілька підрозділів. Їх з міркувань безпеки не називають.

Про це повідомили в DeepState.

Триває розшук свідків, щоб встановити точну участь у злочині підрозділу армії РФ.

Як говориться у повідомленні, життя українського воїна — найцінніше на війні, тому будь-який злочин проти нього має бути висвітлений, в тому числі у західних медіа, а винуватці притягнені до відповідальності.

Нагадаємо, окупанти, які прорвалися в Роботине Запорізької області, потрапили в полон українських військових. Бої за село тривають, українські військові стримують наступ.