Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » СБУ повідомила про підозру власнику інтернет-провайдера, який налагоджував зв`язок російським спецслужбам на Запоріжжі

СБУ повідомила про підозру власнику інтернет-провайдера, який налагоджував зв`язок російським спецслужбам на Запоріжжі

СБУ повідомила про підозру власнику інтернет-провайдера, який налагоджував зв`язок російським спецслужбам на Запоріжжі

СБУ

Кіберфахівці Служби безпеки України викрили власника одного з Інтернет-провайдерів, який за завданням представників РФ відключав на тимчасово окупованих територіях Енергодара Запорізької області українських операторів стільникового зв’язку від базових станцій.  Це мало забезпечити окупантам контроль маршрутизації GSM та Інтернет-трафіку у власних інтересах.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Зловмисником є мешканець Енергодару, який з початком широкомасштабного вторгнення РФ на територію України підтримав окупантів та пішов з ними на співпрацю. Він, на виконання завдання військових РФ та представників окупаційної влади, організував захоплення обладнання і телекомунікаційних мереж проукраїнських Інтернет-провайдерів та операторів зв’язку.

Також чоловік розпочав побудову мережі підключення до російського Інтернет-сегменту з паралельним відключенням абонентів від доступу до українських телекомунікаційних мереж.

За співпрацю з агресорами чоловік отримував повну підтримку в інших протиправних діях. Користуючись довірою представників силових структур окупантів, він спільно з військовослужбовцями РФ почав забирати майно, автотранспорт та коштовності у місцевих мешканців, які підтримували Україну. 

Наразі слідчі Служби безпеки повідомили фігуранту про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 4 ст. 111-1 (провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором); ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі – агресору).

У зв’язку з тим, що зловмисник знаходиться на тимчасово окупованій території України, тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України і спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру заступнику голови Запорізької обласної ради, його помічнику та депутату облради, що були викриті 19 лютого на хабарі директору одного з комунальних медзакладів міста.