Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Понад 650 тис грн: НАБУ повідомило про підозру заступнику голови Запорізької обласної ради

Понад 650 тис грн: НАБУ повідомило про підозру заступнику голови Запорізької обласної ради

Понад 650 тис грн: НАБУ повідомило про підозру заступнику голови Запорізької обласної ради

НАБУ

Національне антикорупційне бюро України і спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру заступнику голови Запорізької обласної ради, його помічнику та депутату облради, що були викриті 19 лютого на хабарі директору одного з комунальних медзакладів міста.

Про це повідомляє Національне антикорупційне бюро України.

Як встановило слідство, протягом 2023-2024 років підозрювані неодноразово надавали одному з директорів обласної лікарні грошові кошти, аби той сприяв перемозі наперед визначених компаній в оголошених медзакладом тендерах, а також відкриттю медзакладом рахунку у визначеному банку та розміщенню на ньому коштів.

19 лютого осіб викрили «на гарячому» одразу після надання ними чергової частини неправомірної вигоди. Загальна сума неправомірної вигоди сягає понад 650 тис. грн.

Кваліфікація дій підозрюваних:

  • заступника голови Запорізької облради – ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 369 КК України; 
  • його помічника – ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 369 КК України;
  • депутата вказаної облради – ч. 4 ст. 369 КК України.

Нагадаємо, заступник голови Запорізької обласної ради, його помічник та місцевий депутат намагалися підкупити директора обласного медичного закладу. СБУ та НАБУ викрили чиновників на хабарі.