Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти у Запорізькій області вже знають результати «виборів»: Путін набирає 94% голосів

Окупанти у Запорізькій області вже знають результати «виборів»: Путін набирає 94% голосів

Окупанти у Запорізькій області вже знають результати «виборів»: Путін набирає 94% голосів

Очільник Запорізької ОВА Іван Федоров

Окупанти в Запорізькій області за місяць до незаконно організованих виборів вже знають результат голосування. Володимир Путін “набирає” 94 відсотки голосів.

Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

Тепер колаборанти змушені  виконувати заявлені показники: розтягнули «вибори» майже на місяць, щоб точно зібрати побільше картинок для пропаганди; завезли на окуповану територію силовиків і агітаторів, щоб від виборів не заховалася жодна людина; призначили 700 людей «спостерігачами»- наглядачами за фейковим волевиявленням.

Результати виборів окупантів
Результати виборів окупантів

Українські правоохоронці тим часом збирають та фіксують дані про кожного з організаторів та учасників “виборів” на окупованій чпстині Запорізької області, щоб зрадники не залишилися без покарання.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України і спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру заступнику голови Запорізької обласної ради, його помічнику та депутату облради, що були викриті 19 лютого на хабарі директору одного з комунальних медзакладів міста.