Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » У Запоріжжі невідомий незаконно збудував пташину ферму біля річки (ФОТО)

У Запоріжжі невідомий незаконно збудував пташину ферму біля річки (ФОТО)

У Запоріжжі невідомий незаконно збудував пташину ферму біля річки (ФОТО)

Фото: Держекоінспекція Південного округу

У Запоріжжі біля річки Капустянка невідомий огородив земельну ділянку, де почав розводити свійську птицю. На місці правоохоронці та екологи не побачила власника пташиної ферми.

Про це повідомила Держекоінспекція Південного округу.

Про цю пташину ферму інспектори дізналися через звернення громадян. Екологи разом з правоохоронцями прибули на місце та встановили, що земельна ділянка разом з частиною річки огороджена суцільними дерев’яним та металевим парканами.

В середині огорожі перебуває свійська птиця та споруди для її життєдіяльності (будинки, годівниці тощо).

Інспектори зафіксували факти самовільного зайняття земельної ділянки, обмеження доступу до водного об’єкта та несанкціоноване розміщення сміття.

Під час обстеження території власника цієї ферми не побачили. Забрані матеріали направлені до правоохоронних органів.


Раніше ми писали, що у Запоріжжі викрили підприємство на забрудненні повітря в місті. На нього неодноразово скаржилися мешканці Шевченківського району.