Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » В Шевченківському районі перевірили підприємство, на сморід від якого скаржилися запоріжці

В Шевченківському районі перевірили підприємство, на сморід від якого скаржилися запоріжці

В Шевченківському районі перевірили підприємство, на сморід від якого скаржилися запоріжці

Фото: Запорізька обласна прокуратура

У Запоріжжі викрили підприємство на забрудненні повітря в місті. На нього неодноразово скаржилися мешканці Шевченківського району.

В пресслужбі Запорізької обласної прокуратури повідомили, що слідчі розпочали розслідування у кримінальному провадженні за фактом забруднення атмосферного повітря.

На сморід від діяльності підприємства скаржилися мешканці Шевченківського району. Воно виготовляє друковану продукцію та здійснює іншу діяльність, пов’язану з наданням типографських послуг.

Слідчо-оперативна група поліції зафіксувала факт спалювання відходів від виробництва, та інші дії, які призводять до забруднення атмосферного повітря. Наразі проводяться першочергові слідчі дії.

Як писав раніше Inform.zp.ua, від початку повномасштабного вторгнення збитки від забруднення атмосферного повітря склали понад 125 млн 548 тисяч гривень.