Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Забруднене повітря через війну: які збитки нарахували в Запорізькій області

Забруднене повітря через війну: які збитки нарахували в Запорізькій області

Забруднене повітря через війну: які збитки нарахували в Запорізькій області

Якість повітря. Ілюстративне фото

Від початку повномасштабного вторгнення збитки від забруднення атмосферного повітря склали понад 125 млн 548 тисяч гривень.

Про це повідомили в пресслужбі Державної екологічної інспекції Південного округу.

Інспектори зафіксували 147 фактів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря внаслідок обстрілів та пожеж, пов’язаних з воєнним станом.

“Всі зібрані матеріали опрацьовуються відповідно до Методики розрахунку неорганізованих викидів забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря внаслідок виникнення надзвичайних ситуацій та/або під час дії воєнного стану. Після обробки, дані передаються до правоохоронних органів та Оперативного штабу при Держекоінспекції України”, – повідомили в пресслужбі.

Як писав раніше Inform.zp.ua, фахівці проводили розрахунки шкоди, яку окупанти завдали довкіллю. За весь період воєнного стану збитки складають понад 15 млрд гривень.