Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Спорт » Запорізький “Металург-2” буде розформовано

Запорізький “Металург-2” буде розформовано

Запорізький “Металург-2” буде розформовано

Металург-2 буде розформовано

Запорізьким футбольним клубом “Металург” прийняло рішення про відмову своєї команди від участі у Другій лізі через фінансові труднощі.

Про це повідомляє пресслужба запорізького клубу.

Депутати Запорізької міської ради суттєво зменшили фінансування КП МФК “Металург” на 2024-й рік, зберегти обидві професійні футбольні команди у прифронтовому місті після скорочення бюджету стало неможливим.

Таким чином прийнято рішення залишити одну професійну команду та розформувати “Металург-2”. 

Нагадаємо, недбалість керівного складу центрального міського парку відпочинку у місті Запоріжжі “Дубовий Гай”, коли померла дівчинка у березні 2020 року, не може доказати батько Олександр Ждан. Родина через суд намагається добитися справедливого вироку за смерть дитини.