Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » У Запоріжжі виявлено ще двох забруднювачів повітря

У Запоріжжі виявлено ще двох забруднювачів повітря

У Запоріжжі виявлено ще двох забруднювачів повітря

Ілюстративне фото

У Шевченківському районі Запоріжжя виявлено ще двох забруднювачів повітря.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

Міські групи мобільного моніторингу, до складу яких входять правоохоронці, представники профільних міських служб, прокуратури та Держекоінспекції, продовжують роботу з виявлення ділків, які труять запорізьке повітря.

Цього тижня мобільна група відреагувала на звернення небайдужого мешканця та на один з дописів містян у соцмережах і здійснила перевірки двох ймовірних джерел смороду.

У результаті на вулицях Круговій та Олексія Поради було виявлено підприємців, які спалювали на своїх територіях папір, целофан, фольгу, гуму і шини, порушуючи усі законодавчі норми.

Факти порушення природоохоронного законодавства зафіксовано та буде передано до прокуратури.

Нагадаємо, у Запоріжжі викрили підприємство на забрудненні повітря в місті. На нього неодноразово скаржилися мешканці Шевченківського району.