Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запорізькій області росіяни посилюють лінію оборони: на якому етапі будівництво

У Запорізькій області росіяни посилюють лінію оборони: на якому етапі будівництво

У Запорізькій області росіяни посилюють лінію оборони: на якому етапі будівництво

Ілюстративне фото

У Запорізькій області окупанти будують нові оборонні споруди. З’явилася четверта захисна лінія на напрямках Токмак – Мелітополь й Токмак – Бердянськ.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

“Ми добре знаємо, що ворог наразі будує нові оборонні споруди. Між Токмаком та Мелітополем, між Токмаком та Бердянськом. Наші спецслужби це добре знають, а ворог не повинен знати, де ми і що будуємо”, – каже Федоров.

Протягом останніх півтора року окупанти продовжують будівництво захисних споруд в Запорізькому регіоні. В своєму дописі Іван Федоров зазначає, що з’явилася четверта захисна лінія на напрямках Токмак – Мелітополь й Токмак – Бердянськ.

Також росіяни збудували кільцеву оборону Токмака, Мелітополя, Бердянська. До того ж вони будують укріпрайони Мелітополь – Крим і Бердянськ – Маріуполь.


Раніше ми писали, що закупівлю загороджувальних пірамід, так званих “зубів дракона”, для укріплення лінії оборони Запорізької області скасували. Це сталося через низку причин.