Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Мелітополі окупанти затримали вірянку релігійної організації: що відомо

У Мелітополі окупанти затримали вірянку релігійної організації: що відомо

У Мелітополі окупанти затримали вірянку релігійної організації: що відомо

Окупанти. Ілюстративне фото

У тимчасово окупованому Мелітополі окупанти затримали керівницю релігійної організації. На думку росіян, на зібраннях жінка розповідала неправдиву інформацію про окупаційні війська.

Про це повідомляє очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

В Запорізькій області затримали 51-річну мешканку Мелітополя. Російські спецслужби вважають, що керівниця релігійної організації пропагувала “неправильні” думки відносно військ рф.

За версією окупантів, ще влітку 2023 року, жінка провела зібрання з парафіянами й поширювала дезінформацію щодо окупаційних військових.

Наразі росіяни продовжують утримувати жительку Мелітополя та збирати псевдодокази по цій справі.


Як писав раніше Inform.zp.ua, більше половини мешканців тимчасово окупованого Мелітополя виїхали з міста. Проте окупанти за два роки завезли понад 100 тисяч росіян на ТОТ Запорізької області.