У тимчасово окупованому Мелітополі окупанти затримали керівницю релігійної організації. На думку росіян, на зібраннях жінка розповідала неправдиву інформацію про окупаційні війська.
Про це повідомляє очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.
В Запорізькій області затримали 51-річну мешканку Мелітополя. Російські спецслужби вважають, що керівниця релігійної організації пропагувала “неправильні” думки відносно військ рф.
За версією окупантів, ще влітку 2023 року, жінка провела зібрання з парафіянами й поширювала дезінформацію щодо окупаційних військових.
Наразі росіяни продовжують утримувати жительку Мелітополя та збирати псевдодокази по цій справі.
Як писав раніше Inform.zp.ua, більше половини мешканців тимчасово окупованого Мелітополя виїхали з міста. Проте окупанти за два роки завезли понад 100 тисяч росіян на ТОТ Запорізької області.